МІСІЯ БЛОГУ

Місія блогу

« Передісторія: до/після »

З дитинства я любила аналізувати поведінку людей ( тільки Ви цей, не шарахайтесь мене, добре? У спілкуванні з людьми я виключаю цю функцію, та й не всі висновки завжди у мене правильні;) . Ну знаєш, спостерігала за ними в автобусах, на зупинках, в гостях, на вулиці і задавала собі питання: «Про що думає ця людина? Якою вона є насправді?»

Згодом я почала аналізувати себе і своє життя, що було далеко не з легких завдань. Спочатку я не задумувалася про те, як я живу — про Внутрішню Дитину та інших своїх особистостей я нічого не знала, у прийнятті важливих рішень слухалася батьків, а сама жила як на автопілоті. Мої відносини з тілом були як «американські гірки» — коли вага показувала малі цифри я хвалила себе, а коли високі або було сумно — замість одної порції морозива брала відразу три, а потім ще й карала себе тренуванням тривалістю 2 години. Про яке прийняття себе могла йти мова? Я обожнювала ставити собі високу планку: 10 цілей і 5 звичок на тиждень і усі є пріорітетними. Часто мені не вдавалося дотриматися поставленого плану і я невротично запевняла себе у власній нездарності і некомпетентності. Як Ви розумієте без перфекціонізму жодна справа не обходилась. А що яскраво виділялося на фоні моїх нерозумінь з собою, то це те, що я не вміла «ричати» на людей, які забирали у мене енергію і тонула у «рожевих сиропах», надіючись зустріти свого принца і розчаровуючись кожними стосунками, які зазнавали невдачі.

Так, аналізуючи своє життя, я настирливо з падіннями і підйомами, сльозами та істеричним сміхом, ударами від найближчих і похлопуванням по плечі від найдальших, дійшла до певних висновків, які сформували мене такою, якою я є зараз. І формують далі! Адже коли ти попадаєш у «круговерть розвитку», ти забуваєш, як це — зупинятися на своєму шляху, — не враховуючи хіба що привалів, коли потрібно відновити сили або проаналізувати те, що з тобою відбулось. От кілька глобальних змін, що вплинули на моє життя:

→ не пішла в медицину, як хотіли мої батьки і заради чого віддали мене на навчання до Польщі;

→ переживши рік втрати себе, вступила на той напрямок, про який мріяла з дитинства і в місто, про яке й мріяти я навіть не могла;

→ почала боротися за свій професіоналізм: беру участь у проектах, конференціях, університетських дослідженнях;

→ почала приймати своє тіло і налагоджую відносини з їжею;

→ перепробувала багато технік планування часу, і в середньому втілюю 8/10 цілей на тиждень;

→ налагодила зв'язок з собою: полюбила свого внутрішнього Хижака і вчуся ричати;

→ я люблю себе і вважаю, що жодний розвиток і жодна справа без любові до себе не принесе плодів.

« Тож яка місія мого блогу? А якщо серйозно, то їх 4 »

  1. Розповісти про власний досвід, застосовуючи психологію на практиці. У такий спосіб я сподіваюся допомогти Тобі самому навчитися аналізувати своє життя, змінювати те, що Тобі не подобається не забуваючи про любов до себе та збільшувати свою ефективність у навчанні і здійсненні мрій;
  2. показати мої #100причинбутипсихологомрозповідаючи про практику не тільки з України, а також з закордону;
  3. ділитися якісним контентом на тему культури (і не тільки) під призмою психології і моєю цікавістю до світу. В такий спосіб я надіюся знайти однодумців, з якими можна буде поговорити на теми, що мене цікавлять не боячись, що мене не зрозуміють, навіть коли наші думки будуть різнитися.
  4. Надихати Тебе і себе зокрема ^_^ Блог — це дім спогадів, про які я не хочу забути, списків, викреслювання пунктів зі свого лайфлисту, інтерв'ю з людьми, що мотивують і нотатками з подорожей, що завжди дають мені друге дихання.

«Що я можу Тобі дати? Чим я можу саме Тобі допомогти?»

На сторінках мого блогу Ти прочитаєш про мій досвід або досвід людей, які вплинули на мій світогляд. Але Тобі варто про дещо знати:

Я не вважаю себе Експертом саморозвитку та й не сильно довіряю людям, які говорять так про себе на кожному кроці. Я довіряю людям, які вірні собі, відкриті на різні точки зору, відповідальні за своє життя і хочуть ділитися цим з іншими. А якщо вони роблять щось з душею і це працює — тоді я не втрачу можливості у них повчитися, ними надихнутися або з ними поспілкуватися.

Я не вважаю себе експертом Саморозвитку, оскільки для когось мій підхід може не працювати і це цілком нормально. Я лише ділюся своїм баченням на світ і це аж ніяк не свідчить про те, що  воно єдине правильне. Я стараюся допомогти людям, яким це близько і яким я в змозі допомогти, не нав'язуючи нікому свого погляду на речі.

Якщо Тобі потрібно буде додаткова консультація, то Ти завжди можеш знайти зручний для себе спосіб сконактуватися зі мною і ми домовимось;)

« Важливо » 

А ще прекрасним доповненням до блогу є мій проект psychowithfreckles в інстаграмі, де я ділюся своїми знаннями про психологію з точки зору науки, опираючись на відомих психологів і дослідження) Забігай, багато корисностей, а в сторіз можна поспостерігати за тим, як експериментую над собою;)

 

Facebook Comments

Leave a Reply

Specify a Disqus shortname at Social Comments options page in admin panel