КОНТАКТ І СПІВПРАЦЯ

Оскільки інтернет заполонив світ, я теж поселилась у кількох віртуальних домівках:)

І почну я сама для себе неочікувано з такого ресурсу як Telegram. Не сприймала його взагалі деякий час, але в ньому настільки зручно писати, читати інші статті, що ви лиш спробуйте;) Я там веду канал, в якому розповідаю про психологію легко і цікаво, звичайно ж зі своєю думкою на це все) Тому, якщо Вам бракує такої конкретної психології наукової, більше про те, як працює наш мозок і хто ж це Фрейд — приєднуйтесь, буду дивувати:)

В Інстаграмі ти мене можеш знайти під псевдонімом @rudamavka_ada — і це місце мого натхнення: там я показую свої успіхи і поразки уявних життів, ділюся (по секрету;) цікавими місцинами Львова і Кракова, виконую свої лайфлисти (один з них осінній під тегом #рудийосіннійлайфлист2017), експериментую, шерю рецепти, а також розповідаю про цікавих людиськ, які надихають) ( Якщо хочеш стати такою людиною, знайди мене в Інстаграм, додайся і напиши повідомлення;)

На Фейсбуці у мене аж 3 важливих проекти:

  1. Моя сторінка — додавайся в друзі, будемо знайомитися:) Приймаю заявки лише з прикріпленими повідомленнями, бо не маю звички накопичувати людей для кількості.
  2. Поезія під ластовинням — тут я пишу свої вірші, де-не-де можна помітити і твори.
  3. Psychodyskusje — це клуб для людей, що цікавляться психологією і хочуть про неї розмовляти. Це польський проект)

А ще ти можеш знайти мене на Pinterest

І на Bloglovin`, а тут підписатися на мій блог;) — набагато легше слідкувати за статтями різних блогів, які Тобі цікаві, от спробуй;)

Також ти завжди можеш написати мені на поштову скриньку adayavorskaflow@gmail.com і ми неодмінно разом щось придумаємо;)

 

 

Співпраця

Мені завжди цікаво співпрацювати з неймовірними людиськами, які мають свої сайти, займаються тим, що люблять і тримаються своїх ідей. Якщо Ти саме така людина — напиши мені будь-куди, де Тобі буде зручно і ми зможемо подарувати світу щось нове, цікаве і корисне, я точно знаю! Напевне, по мені видно, що найбільше мене цікавить аудиторія україномовна — так вже моє серце мовляє) Співпраці по рекламі не приймаю — хіба це буде двосторонньо і кожен зможе щось від себе дати:) ( добро в світ, наприклад) — детальніше в приват.

 

Facebook Comments

One thought on “КОНТАКТ І СПІВПРАЦЯ

Comments are closed.