Uncategorized

Хто Автор?

Привіт мій читачу!

Любиш чай? А поміркувати? Бо як любиш, то вмощуйся по-зручніше і я тебе зараз пригощу:)

Мене звати Адріана, кличуть Ада, а переховуюсь під псевдонімом руда Мавка:) Народилася у Львові, а зараз навчаюсь у Кракові. Вчуся на психолога за покликанням, розглядаю людину цілісно у трьох площинах: тіло, підсвідомість і когнітивістичні інструменти. П'ю багато чаю, вчуся стійки на руках і маневрую емоціями в залежності від ситуації.

           Тоді, коли усі мої однолітки вже дісталися на університет і пробували на смак студентське життя, я переїхала в іншу країну, відірвана від сім'ї, друзів і коханої мені людини. Батьки і я мали різні погляди на те, ким я хочу бути. В один момент я відчувала себе самотньою, невпевненою і загубленою. В голові задавалася питаннями: Чи я роблю правильно? Чи можу думати інакше? Чи здатна я на відчайдушний крок?

Так, здатна:) Після двох років сумнівів і пошуків себе, я дозволила собі йти за покликом серця, бути з людиною, незважаючи на відстань і відстояти своїх справжніх друзів. Змінювалися мої погляди, здійснювалися експерименти, одного разу я зазнавала фіаско, іншого — перемагала себе. Життя вирувало, та одне залишалося незмінним — від моменту, як я переїхала в Польщу, я завжди залишалися вірною собі, навіть коли цього не приймали інші.

Я пишу про те, що можна бути собою, мислити нестандартно і змінювати своє життя так, як цього хочеться саме Тобі. У блозі я даю багато перевірених на собі інструментів для самоаналізу, розповідаю про свої експерименти і уявні життя, пропагую любов до тіла і надихаю до продуктивності по-студентськи (детальніше про проект тут). І все це за девізом «Живу свідомо і по-своєму.» Якщо Тобі цікаво, залишайся зі мною і не соромся, ділися своїм способом на життя — мені особисто дуже цікаво дізнатися про Тебе більше;)

Мої точки дотику з психологією:

♥ Психологією цікавлюся більше 5 років  ♥ навчаюся на Ягелонському Університеті у Кракові на напрямку «Практична психологія» ♥ пройшла курс «Арт-техніки у діагнозі і лікуванні» ♥ співорганізатор психологічного клубу «Psychodyskusje» у Кракові ♥ завершила 2-ох місячний курс тілесної терапії Ловена ♥ закінчила курс зі скорочитання ♥ розпочала свою пригоду з остеопатією у 4-ьох річній школі у Львові ♥ була волонтером на коучінгово-тренерських конференціях ♥ постійно доповнюю свої знання практикою вживу, семінарами і тренінгами.

 

             І ще кілька фактів про мене:

 • не уявляю свого життя без планування;
 • сканер ( за кн. Барбари Шер «Відмовляюсь вибирати»);
 • поет/письменник;
 • найбільше люблю книги розвиваючі, а фільми з реалістичним( і часто сумним) кінцем;
 • обожнюю дізнаватися щось нове про історію і культуру;
 • прихильник фрази «То залежить.»;
 • мрію багато, широко і з замашками реалістки;
 • (а в душі я) романтик;
 • дивлюся на йогу, як на стиль життя, а не лише як на збірку асан;
 • українка.

Якщо Ти хочеш зі мною сконтактуватися або співпрацювати, забігай сюди;)

 

з теплом у серці, з вірою в очах

Твоя руда Мавка Ада


Усі тексти є моєю власністю. Логотип створений by Olena Baluta.Усі фотографії на сайті by Wlodko Korabel (wlodko.com) або мої. Фото інших авторів підписані.  

 

Facebook Comments