Весняний марафон тіла

Моя пригода з тілом почалася 4 роки тому і за цей період було все: гіркі сльози поразок, відкидання себе, несприйняття фігури, огида до себе, незліченні помилки, а також маленькі перемоги, радість від тренування і хороші результати. У мене були різні періоди: або я переїдала і не усвідомлювала, що насправді я не голодна, а просто заїдаю свою емоції; або мені було байдужісінько до всього і я їла як хотіла і скільки хотіла, або ж вдарялася в крайність і скурпульозно рахувала калорії. Що мені вдалося змінити по відношенню до тіла, то це те, що

  1. тепер спорт — це моя звичка і я не уявляю собі життя без руху;
  2. я навчилася любити себе, прислухатися до тіла і на карати надто сердито за свої “косяки”;
  3. моє харчування стало інтуїтивне і раціон націлений більше на здоров`я, ніж на підтримування форми.

За цей час я зібрала багацько інформації не тільки з правдивих джерел, а теж консультуючись з тренерами, дієтологами, зараз я проходжу курс по свідомості тіла, про що теж згадуватиму у своїх статтях присвячених цій темі.

Тобто, уяви собі: більше, ніж чотири роки практики, цікавості, хорошої інфри з дріб`язком власних поглядів Ти зможеш отримувати безкоштовно просто заходячи сюди!;)

Отже без довгих відступів перейду до справи: я зі своєю  напарницею по розвитку Гуру ( доречі завітайте до неї в гості, якщо цікавитеся швидкістю і рокенролом:Р) оголошуємо у себе на блогах марафон ” Моє свідоме тіло”! Тема у нас така сама, але підступаємося до неї трішки з різних сторін, тому буде цікаво побачити картину цілісну, доповнюючи її цікавими постами у Ніки на блозі. Пропоную Тобі почитати, повірити в себе, дізнатись щось нове, пізнати своє тіло, а може кинути всі відмовляння і купити абонемент в зал і робити хардкор! Йоу! Жартую:) Цей марафон має іншу мету. 

Отже розкладемо усе по поличках.

1) Мета

А глобальною метою цього марафону є показати Тобі, читачу, що насправді без тренера і не інвестуючи дуже багато грошей в харчування, можна мати досить підтягнену форму, підтримувати своє здоров`я, а головне мати якісь базові знання на тематику занять спортом в залі чи в домашніх/вуличних умовах.

Чесно признаюсь, наштовхнула мене на це відсутність власної можливості заплатити за персональні заняття з тренером і віддавання грошей на вітаміни, протеїни ітп. Хоча спостерігаючи за тим, як тренер навчає, я зрозуміла, що це не до кінця те, що мені пообаться, оскільки саме заняття не завжди проходить зі свідомістю. Деколи людині легше перенести відповідальність за свій результат на когось, ніж самій взяти ,,своє тіло в свої руки”. Я звичайно не є проти тренерів, аж ніяк! Сама колись би мріяла поставити собі серйозну ціль(нп. змагання чи тп.) і позайматися з тренером сам на сам. Проте для початківця, на мою думку, можна почати самому і повір, є до чого прагнути і де розвиватись;)

2) Мотто марафону, як може підказувати назва це свідомість.

Що воно таке і з чим його їсти?

Коли Ти свідомий свого тіла, це означає, що Ти не будеш здихати в залі протягом двох годин, аби добре потренуватися, а будеш розраховувати свої сили. Коли Ти свідомий свого тіла, Ти не будеш їсти булочку одна за одною, бо якось хочеться і у Тебе важкий період в житті, а зрефлексуєш і запитаєш себе: “Навіщо це мені?”. Коли Ти свідомий свого тіла, Ти прислухашся до нього, дбаєш про нього, водночас ставиш цілі, але доступні саме для тебе, а не для спортсмена з десятирічним стажем.

Що таке свідомість розібралися. Що ж, навіщо тоді вона нам здалася? Хіба не можна просто монотонно автоматично виконувати впрви і чим більше, тим краще? На мою думку, свідомість навіть сприяє кращому результату і якщо Тобі цікаво, то спробую Тобі це довести в наступних статтях;)

Мої персональні цілі

Сам марафон складається з двох частин і кожна з них має окремі цілі:

  1. триває від 1.03-30.04 і націлена на збільшення сили і маси м`язів, очищення організму і вивчення потреб свого тіла.
  2. триває від 1.05-15.06 і спрямована на вирізьблення рельєфу, збільшення сили, витривалості і розвитку сили волі.

Перша частина складатиметься з таких 8 постів:

1. Анонс до І частини

2. Вітамінний детокс: де шукати і чому я обожнюю трави

3. Харчування: важливо знати і ненависть до себе

4.Тренування: як з лінивця я стала спортсменкою 

5. Вітамінний детокс: рецепти на легкість і щастя

6. Харчування: як я харчуюся згідно цілі і пастка нашої культури

7. Тренування: знайти своє і рухатися в ритмі “мізків”

8. Підсумки, ти ба, результати:Р

*А бонусом до цього буде моя улюблена свідомість, яку я тулю всюди і завжди, підписана, як  “Послухай своє тіло”, що буде присутня у кожному пості:)

 

У глибині душі я тихо очікую, що прочитавши перші чотири пости, Ти ознайомишся з темою, про що мені власне тут йдеться і зможеш вже сам щось для себе начарувати у вигляді плану, пошуку інформації (а хто проінформований, то той озброєний;), а з наступними статтями, то і приєднаєшся до нашого з Гуру марафону;) Але! Головна мета, так як я писала полягає на збільшенні свідомості тіла і переконання, що можна й самому розпочати пригоду зі спортом, не витрачаючи невідомо скільки грошей;)

Тому, якщо Ти готовий до марафону і Тобі цікаво, пиши коментарі, ділися своєю думкою і приступаємо до роботи уже з наступного тижня! Юху-у-у-у! 🙂

Спортивно вітається з Тобою
Твоя Ада