Привіт мої любі гості!

Мене звати Ада, а мій блог – це моя домівка для нових можливостей і пошуків себе!

Назва HomYou розшифровується, як homy You, що в перекладі означає “домашній Ти”. Логотип вище передає всю ідею мого проекту: дівчинка з чокером на шиї носить з собою будиночок, куди б її не закинуло долею й часом і що б вона не зробила. Будиночок – це символ внутрішнього саморозвитку людини, це організація себе, робота над собою, в яку вкладено багато зусиль і багато до себе любові. Що важливо, сама дівчинка має років біля 12, принаймі менше, ніж її реалістична власниця-автор блогу:) Ця дівчинка – це моя внутрішня дитина, яка не боїться виражати свою думку, змінюватися і яка впевнено ступає вперед назустріч тому, що вона любить і про що мріє, а не так як часто роблять дорослі – назустріч тому, що треба.

HomYou – це проект мого життя, про те, як взяти від світу все, щоб віднайти себе і кинути собі виклик з невеличкими перервами на чай:)

Насправді у цьому маленькому описі-девізі знаходиться аж цілих три мої нагороди і одна необхідність, без якої я б довго не змогла. Якщо коротко як орієнтуватися у моїй домівці:

∞ Проект “Шлях до змін” → це про контроль над собою, своїми звичками і в кінці-кінців своїм життям, про силу волі, власні поразки і перемоги, страхи і боротьбу з ними, падіння і досягання персональних вершин без порівнянь з іншими. Тут я ставитиму чоло своїм страхам і випробовуватиму себе на міцність!:) Щомісяця тут будуть підсумки про мої зміни. Детальніше можеш прочитати тут.

∞  Взяти (від світу) все → це про те, що можливо усе, про віру в себе і свій потенціал, спрагу на постійну боротьбу з сірою масою і розуміння, що цей світ може теж щось мені дати, якщо я тільки забажаю побачити, що саме. Тут Ти зможеш знайти також марафон спорту;) Кожного місяця з’являтиметься одна величезна стаття на тему, яка мене неймовірно цікавить і якою смакуватиму з різних сторін протягом 31 дня!

∞ Психологія → це про пошуки своєї справи життя/сенсу, самовираження, а особливо через творчість, незалежність, а також право на помилку і повернення до пошуків далі. Як Ти вже зрозумів, я знайшла себе в психології і у творчості, в допомозі іншим людям розібратися зі своїми демонами, плануванням і реалізацією цілею, тому тут я ділитимуся корисними порадами і власними думками на мою професійну тематику.

Перерва на чай →  а це та моя одна необхідність, яка потрібна, щоб відновлюватися, що є далеко не слабкістю, а навіть силою, щоб рухатися вперед у безперервному колі подій, про те, що бути оффлайн – це цілком адекватно і не вимагає пояснень, це – норма, про важливі події з життя, що вразили або просто приємні речі. Тут Ти зможеш мене побачити без макіяжу, в пунастих тапочках і з чаєм в руці – буду відпочивати від розвитку, роздумувати, ділитися враженнями і подорожувати…

У HomYou я буду ділитися тим, що люблю і вже роблю автоматично – розвиваюся:) Я буду дуже щаслива, якщо у моїй домівці я кожної зустрічі( в статті) збиратиму багато нових і стареньких гостей( читачів) і ми будемо теревенити і допомагати один одному підтримкою і порадами з власного життя( в коментарях або ж листами;)

Дякую, друже, що завітав до мене! Вмощуйся позручніше і нумо розвиватися!:)

Твоя Архітектор змін,

Ада